Shellfish
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $23.00, formerly: $24.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Lobster Tail, 2/3, Frozen 4-pack
224 g, $10.27/100g

sale: $23.00, formerly: $25.99
SAVE $2.99
Prepared in Canada
IFC seafood
Canadian Snow Crab Clusters Wild Caught
500 g, $4.60/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
































































































