Rice, Noodles & Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
S&W
Spaghetti Sauce Sweet Style
1000 ml, $0.50/100ml
Out of Stock
sale: $1.68, formerly: $1.75
SAVE $0.07
Lucky Me!
Supreme Instant Noodles, Artificial Bone Marrow Flavour
65 g, $2.58/100g
sale: $0.88, formerly: $1.00
SAVE $0.12
Lucky Me!
Instant Noodle Soup Artificial Beef Flavour
55 g, $1.60/100g
sale: $0.88, formerly: $1.00
SAVE $0.12
Lucky Me!
Instant Noodle Soup Artificial Chicken Flavour
55 g, $1.60/100g
sale: $1.00, formerly: $1.25
SAVE $0.25
Lucky Me!
Instant Vermicelli Soup Chicken Sotanghon
28 g, $3.57/100g
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
Lucky Me!
Pancit Canton Instant Noodles Hot Chilli Flavour
360 g, $0.83/100g
sale: $1.68, formerly: $1.99
SAVE $0.31
Lucky Me!
Lucky Me Supreme Bowl, Pinoy Chicken
65 g, $2.58/100g
Out of Stock
sale: $0.88, formerly: $1.00
SAVE $0.12
Lucky Me!
Pancit Canton Chow Mein Noodles Philippine Lemon Flavour
60 g, $1.47/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































