Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Rubicon
Guava Exotic Juice Drink
1 l, $0.20/100ml

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Brar's
Malai Paneer 20% M.F.
375 g, $1.60/100g

sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
Suraj
3.25% M.F. Dahi Yogurt
750 g, $0.33/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Plus tax
Rubicon
Lychee Exotic Juice Drink
1 l, $0.20/100ml

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Hans
Dairy 3.2% Natural Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Hans
Dairy 2% Natural Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Parmalat
Dahi 3% Plain Yogurt
750 g, $0.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

















































































































