Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.35, formerly: $11.50
SAVE $1.15
Subscribe & Earn
PC Organics
Organics Quinoa Flour
454 g, $2.28/100g

sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Prepared in Canada
Pure Food
Sprinkles Round Rainbow
141 g, $4.26/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































