Rice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Basmati Rice Side Dish
250 g, $1.40/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Jasmine Rice Side Dish
240 g, $1.45/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Roasted Chicken Flavour
250 g, $1.40/100g
sale: $6.99, formerly: $9.00
SAVE $2.01
Bens Original
CONVERTED Long Grain Parboiled Rice
2.2 kg, $0.32/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Vegetable Medley Rice Side Dish
250 g, $1.40/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Mexican Style Rice
250 g, $1.40/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Butter & Garlic Rice
250 g, $1.40/100g
sale: $1.75 MIN 4
, formerly: $2.29
Knorr
Sidekicks Rice & Vermicelli Chicken Fried Rice
153 g, $1.50/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Fried Rice Side Dish
250 g, $1.40/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Broccoli & Cheddar Rice
240 g, $1.45/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Mushroom Flavour
250 g, $1.40/100g

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Whole Grain Brown Rice Side Dish
250 g, $1.40/100g
Low Stock

sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.49
Bens
BISTRO EXPRESS Long Grain & Wild Rice Fine Herbs
250 g, $1.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































