Rice
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Bens Original
BISTRO EXPRESS Vegetable Medley Rice Family Size Side Dish
490 g, $1.02/100g
Low Stock
sale: $2.50 MIN 2
, formerly: $2.99
Minute Rice
Fully Cooked Rice Hot Honey Chicken Flavour Medium
250 g, $1.20/100g
sale: $2.66 MIN 3
, formerly: $3.49
Knorr
Italian-Style Beef Flavoured Bolognese Pasta Cup
73 g, $4.78/100g

sale: $3.29, formerly: $3.49
SAVE $0.20
Grace
Caribbean Combos Seasoned Rice
175 g, $1.88/100g
sale: $11.50, formerly: $13.49
SAVE $1.99
New Kenji
Premium Quality Medium Grain Rice
4.54 kg, $0.25/100g
Low Stock

sale: $3.29, formerly: $3.49
SAVE $0.20
Grace
Caribbean Combos Rice & Blackeye Peas Mix
175 g, $1.88/100g
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Scotti Risotto
Classic Risotto, Porcini Mushroom
210 g, $1.90/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
















































































































