Fruit Snacks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Plus tax
Leclerc
Go Pure Fruit and Oat Bars, Raspberry
140 g, $2.50/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Fruit Flavoured Snacks, Variety Pack, Gluten Free, 6 ct
138 g, $2.89/100g

sale: $0.33 MIN 3
, formerly: $0.39
Plus tax
SunRype
Fruit To Go Apple Raspberry 100% Fruit Snack
14 g, $2.79/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll Up Snack Berry Variety
141 g, $2.83/100g

sale: $0.33 MIN 3
, formerly: $0.39
Plus tax
SunRype
Fruit To Go Apple Mango 100% Fruit Snack
14 g, $2.79/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-ups Sour - Variety Pack Blue Razzberry ; Berry Punch , 10 Rolls
141 g, $2.83/100g

sale: $0.33 MIN 3
, formerly: $0.39
Plus tax
SunRype
Fruit To Go Apple Strawberry Banana Carrot 100% Fruit Snack
14 g, $2.79/100g

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Plus tax
Sunkist
Fruit Snacks, Assorted Flavours
792 g, $1.26/100g

sale: $4.49, formerly: $5.49
SAVE $1.00
Plus tax
SunRype
Fruit To Go 100% Fruit & Veggie Snack +Veggie Bites Apple Berry Carrot
112 g, $4.01/100g

sale: $4.49, formerly: $5.00
SAVE $0.51
Plus tax
SunRype
Fruit to Go Bites Sour Peach
112 g, $4.01/100g

sale: $22.50, formerly: $24.99
SAVE $2.49
Plus tax
SunRype
Fruitsource 100% Fruit Bar Variety Pack
1.11 kg, $2.03/100g

sale: $10.75, formerly: $11.99
SAVE $1.24
Plus tax
SunRype
Fruitsource 100% Fruit and Veggie Bar Pack
12x37.0 g, $2.42/100g

sale: $5.25, formerly: $5.79
SAVE $0.54
Plus tax
SunRype
Good Bites Classic Coconut Bites
120 g, $4.38/100g

sale: $10.75, formerly: $11.99
SAVE $1.24
Plus tax
SunRype
Fruitsource 100% Fruit Bar Pack
444 g, $2.42/100g

sale: $5.25, formerly: $5.79
SAVE $0.54
SunRype
Good Bites Coconut Lemon Bites
120 g, $4.38/100g

sale: $10.75, formerly: $11.99
SAVE $1.24
Plus tax
SunRype
100% Fruit Bar Pack
12x37.0 g, $2.42/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit By The Foot Fruit Flavored Snacks Variety Pack, Gluten Free, 6 Ct
128 g, $3.12/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Flavoured Snacks, Gluten Free, 6 ct
128 g, $3.12/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Gushin' Grape & Tropical Flavours
138 g, $2.89/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Gushers Super Sour Gushers
138 g, $2.89/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups Fruit Flavoured Snacks, Tropical Tie-Dye, Gluten Free, 10 ct
141 g, $2.83/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Fruit Roll-Ups™ Variety Pack Jolly Rancher Green Apple and Watermelon
141 g, $2.83/100g

sale: $4.49, formerly: $5.49
SAVE $1.00
Plus tax
SunRype
Fruit To Go 100% Fruit Snack Bites Apple Strawberry
112 g, $4.01/100g

sale: $0.33 MIN 3
, formerly: $0.39
Plus tax
SunRype
Fruit To Go Apple Strawberry 100% Fruit Snack
14 g, $2.79/100g

sale: $0.33 MIN 3
, formerly: $0.39
Plus tax
SunRype
Fruit To Go Apple Wildberry 100% Fruit Snack
14 g, $2.79/100g

sale: $4.49, formerly: $5.00
SAVE $0.51
Plus tax
SunRype
Fruit to Go Bites Sour Watermelon
112 g, $4.01/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Mott's
Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Assorted Fruit, Gluten Free, 10 ct
226 g, $1.77/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Mott's
Fruitsations Fruit Flavoured Snacks, Berry, Gluten Free, 10 ct
226 g, $1.77/100g

sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Plus tax
Leclerc
Go Pure Fruit & Oat Bars Strawberry
140 g, $2.50/100g

sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Plus tax
Leclerc
Go Pure Soft Baked Chocolate Chip Oatmeal Bars
175 g, $2.00/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Paw Patrol Special Edition Fruit Flavoured Snacks
226 g, $1.77/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Betty Crocker
Scooby-Doo - Fruit Flavoured Snacks
226 g, $1.77/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g















































































































