Pudding, Jelly & Fruit Cups
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Snackpack
Snack Pack, Juicy Gels, Raspberry Mixed Berry
4x99.0 g, $0.63/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Oreo Ready-To-Eat Refrigerated Pudding Snacks
4x113.0 g, $0.99/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Snackpack
Juicy Gels Gel Snack Reduced Sugar Cherry
368 g, $0.68/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Jell-O
Lemon-Lime No Sugar Added Refrigerated Ready-To-Eat Gel Snack Cups
4x89.0 g, $1.26/100g
sale: $2.25 MIN 2
, formerly: $2.49
Snackpack
Bakery Shop Snack Pack, Dessert Flavours, Banana Cream Pie
4x99.0 g, $0.63/100g

sale: $9.49, formerly: $10.00
SAVE $0.51
No Name
Crackers and Cheese, Processed Cheese Product, Club Size
24x29.0 g, $1.36/100g
sale: $4.79, formerly: $5.00
SAVE $0.21
Plus tax
Glidini
Dessert Cheesecake, Gluten Free
100 g, $4.79/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

















































































































