Throws, Duvets, Comforters & Blankets
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$6.00 Member Price
, formerly: $6.94 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
Cozy Fleece Throw - Cherries
1 ea, $6.94/1ea
$6.00 Member Price
, formerly: $6.94 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
Cozy Fleece Throw - Croissants
1 ea, $6.94/1ea
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set
1 ea, $37.00/1ea
sale: $26.00, formerly: $35.00
SAVE $9.00
Plus tax
Life at Home
Faux Mohair Throw
1 ea, $26.00/1ea
Low Stock
sale: $26.00, formerly: $35.00
SAVE $9.00
Plus tax
Life at Home
Knitted Chenille Throw
1 ea, $26.00/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $26.00, formerly: $35.00
SAVE $9.00
Plus tax
Life at Home
Fringe Trim Throw
1 ea, $26.00/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set
1 ea, $37.00/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set - Blush
1 ea, $37.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $26.00, formerly: $35.00
SAVE $9.00
Plus tax
Life at Home
Faux Mohair Throw
1 ea, $26.00/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set - Hazelnut
1 ea, $37.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































