Duvets & Duvet Covers
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set
1 ea, $37.00/1ea
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set
1 ea, $37.00/1ea
Low Stock
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set - Blush
1 ea, $37.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
sale: $37.00, formerly: $50.00
SAVE $13.00
Plus tax
President's Choice
Twin Percale Cotton Sheet 3 Piece Set - Hazelnut
1 ea, $37.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml




























































































