Throws, Comforters & Blankets
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $26.00, formerly: $35.00
SAVE $9.00
Plus tax
Life at Home
Faux Mohair Throw
1 ea, $26.00/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $26.00, formerly: $35.00
SAVE $9.00
Plus tax
Life at Home
Fringe Trim Throw
1 ea, $26.00/1ea
Low Stock
sale: $26.00, formerly: $35.00
SAVE $9.00
Plus tax
Life at Home
Faux Mohair Throw
1 ea, $26.00/1ea
Low Stock
$6.00 Member Price
, formerly: $6.94 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
Cozy Fleece Throw - Cherries
1 ea, $6.94/1ea
$6.00 Member Price
, formerly: $6.94 Non-Members
Plus tax
Everyday Essentials
Cozy Fleece Throw - Croissants
1 ea, $6.94/1ea
sale: $26.00, formerly: $35.00
SAVE $9.00
Plus tax
Life at Home
Knitted Chenille Throw
1 ea, $26.00/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml
































































































