Clothing & Closet Storage
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$20.00 Member Price
, formerly: $30.00 Non-Members
Plus tax
Life at Home
Non-Slip Flocked Hangers 50-Pack
1 ea, $30.00/1ea
sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Plus tax
Life at Home
Natural Wooden Hangers 8 Pack
8x1.0 ea, $0.88/1ea
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Plus tax
Everyday Essentials
Non-slip Multipurpose Hangers 5 Pack
5x1.0 ea, $1.00/1ea
sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Plus tax
Life at Home
Flocked Hangers Black
10x1.0 ea, $7.00/1ea
Low Stock
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
Everyday Essentials
Kids' Hangers 12 Pack
12x1.0 ea, $0.38/1ea
sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Plus tax
Life at Home
Flocked Hangers Beige
10x1.0 ea, $0.70/1ea
sale: $5.00, formerly: $7.00
SAVE $2.00
Plus tax
Life at Home
Natural Wooden Pant & Skirt Hangers
3x1.0 ea, $1.67/1ea
sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Plus tax
Life at Home
Dark Wooden Hangers 8 Pack
8x1.0 ea, $0.88/1ea
sale: $20.00, formerly:
Limit 4, after limit $30.00
Plus tax
Life at Home
Quilted Bubble Storage Basket 2 Pack - White
2 ea, $15.00/1ea
sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Plus tax
Life at Home
Dark Wooden Pant & Skirt Hangers
3x1.0 ea, $1.67/1ea
sale: $20.00, formerly:
Limit 4, after limit $30.00
Plus tax
Life at Home
Quilted Bubble Storage Basket 2 Pack - Blue
2 ea, $15.00/1ea
sale: $16.50, formerly: $18.00
SAVE $1.50
Plus tax
Life at Home
Natural Wooden Hangers 20 Pack
20x1.0 ea, $0.83/1ea
sale: $16.50, formerly: $18.00
SAVE $1.50
Plus tax
Life at Home
Dark Wooden Hangers 20 Pack
20x1.0 ea, $0.83/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer









































































































