Hand Soap & Sanitizer
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.49, formerly: $4.49
SAVE $1.00
Plus tax
Dial
Antibacterial Foaming Hand Wash, Spring Water
221 ml, $1.58/100ml
sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Plus tax
Softsoap
Lavender & Shea Moisturizing Liquid Hand Soap
332 ml, $1.05/100ml

sale: $9.75, formerly: $10.49
SAVE $0.74
Plus tax
Nature Clean
Liquid Soap Refill Fragrance Free
1 l, $0.98/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Eucamint Soap
110 g, $3.63/100g
sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Plus tax
Softsoap
Moisturizing Liquid Hand Soap, Watermelon & Mint
332 ml, $1.05/100ml

sale: $9.75, formerly: $10.49
SAVE $0.74
Plus tax
Nature Clean
Liquid Hand Soap Citrus
1 l, $0.98/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Soaps Lavender
110 g, $3.63/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Plus tax
Crate 61
All Natural Lemongrass
110 g, $3.63/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

















































































































