Educational Products & Crafts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
Out of Stock
Out of Stock
$10.00
Plus tax
Crayola
Colour Collections 8 Coun t Dual-Tip Alcohol Markers - Garden Harvest
8 ea, $1.25/1ea
Out of Stock
Out of Stock
$10.00
Plus tax
Crayola
Colour Collections 8 Count Dual-Tip Alcohol Markers - Sand & Sea
8 ea, $1.25/1ea
Out of Stock
$10.00
Plus tax
Crayola
Colour Collections 8 Count Dual-Tip Alcohol Markers – Sunset Glow
8 ea, $1.25/1ea
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g















































































































