Action Figures, Dolls & Plush Toys
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $12.00, formerly: $16.00
SAVE $4.00
Plus tax
Mattel
Disney And Pixar Toy Story Figure Assortment
1 ea, $12.00/1ea
$21.00 Member Price
, formerly: $23.00$21.75 Non-Members
SAVE $1.25
Plus tax
Jurassic World
Wild Roar Assortment
1 ea, $21.75/1ea
Low Stock
sale: $22.50, formerly: $25.00
SAVE $2.50
Plus tax
Barbie
Party Unboxed Doll And Accessories
1 ea, $22.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































