Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.79, formerly: $1.99
SAVE $0.20
Snappy Snax
Kosher Chocolate Wafers Belgian-Style Wafers
175 g, $1.02/100g
sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Galil
Kosher Rice Cakes With Sesame Seeds And Salt Thin, 18 Cakes
100 g, $2.29/100g
sale: $2.00 MIN 2
, formerly: $2.29
Plus tax
Osem
Kosher Bissli Wheat Snacks, BBQ & Smokey Remix
70 g, $3.27/100g
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes Himalayan Salt
99 g, $2.02/100g
sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Haddar
Kosher Multigrain Rice Cakes 7 Super Seeds
99 g, $2.02/100g
sale: $12.99, formerly: $17.99
SAVE $5.00
Plus tax
Osem
Kosher Bissli Wheat Snacks, Pizza
12x35.0 g, $3.09/100g
Low Stock
sale: $5.49, formerly: $6.99
SAVE $1.50
Manischewitz
Kosher Wafers, Chocolate Flavoured
500 g, $1.10/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































