Filters
East Asian Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.98, formerly: $7.79
SAVE $0.81
Samyang
Stir-Fried Noodle Hot Chicken Ramen, Carbo
650 g, $1.07/100g
sale: $6.98, formerly: $7.79
SAVE $0.81
Samyang
Buldak Stir-Fried Noodle Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen
650 g, $1.07/100g
sale: $6.98, formerly: $7.79
SAVE $0.81
Samyang
Hot Chicken Flavor Ramen Stir-Fried Noodle
5x140.0 g, $1.00/100g
sale: $6.98, formerly: $7.79
SAVE $0.81
Samyang
Buldak Stir-Fried Ramen Cheese Artificial Spicy Chicken Flavor
700 g, $1.00/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
















































































































