Frozen
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $13.88, formerly: $15.00
SAVE $1.12
T&T
Sliced Beef Chuck Rolls, Frozen
340 g, $4.08/100g
sale: $4.48, formerly: $4.99
SAVE $0.51
Plus tax
Lotte
Ice Cream, Strawberry Japanese Mochi Ice Confectionary
270 g, $1.66/100g
sale: $4.48, formerly: $4.99
SAVE $0.51
Plus tax
Lotte
Green Tea Japanese Mochi Ice Confectionary
270 g, $1.66/100g

sale: about $17.26, formerly: $18.59
SAVE $1.33
Frozen Utility Duck
$8.99/1kg $4.08/1lb
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































