Rice, Noodles & Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Prepared in Canada
Teriyaki Experience
Reduced Sodium Teriyaki Sauce
350 ml, $1.43/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Prepared in Canada
Teriyaki Experience
Teriyaki with Sweet Chili Sauce
350 ml, $1.43/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
















































































































