Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.68, formerly: $2.99
SAVE $0.31
Plus tax
Baken-Ets
Traditional Pork Rinds
70 g, $3.83/100g
Low Stock
sale: $2.28, formerly: $2.79
SAVE $0.51
Garden
Cream Wafers, Strawberry Flavour
200 g, $1.14/100g
Out of Stock
sale: $2.28, formerly: $2.79
SAVE $0.51
Garden
Cream Wafers, Chocolate Flavour
200 g, $1.14/100g
Out of Stock

sale: $8.98, formerly: $9.49
SAVE $0.51
Ribena
Concentrated Blackcurrant Beverage Original
850 ml, $1.06/100ml
sale: $4.98, formerly: $5.50
SAVE $0.52
Plus tax
Nong Shim
Chips, Shrimp Big Size
200 g, $2.49/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































