Aisle
Brand
Hardbite
Hostess
Humble
Kettle
Lay's
Miss Vickies
Munchos
No Name
Old Dutch
President's Choice
Pringles
Ruffles
Shneider's
Deals
Multi-Buy
PC Optimum Points
Price Reduction
$1,$2,$3,$4,$5
Price
$1 and under
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
Shop Canadian
Prepared in Canada
Flyers
Flyer Item
Dietary & Lifestyle
GMO Free
Peanut Free Facility
Gluten Free
Kosher
Organic
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$13.49
Nutella
330 g, $4.09/100g
$2.50
Plus tax
200 g, $1.25/100g
$5.99
132 g, $4.54/100g
$7.99
276 g, $2.89/100g