
Back to Lunch & Saving
Save on everything you need to pack an A+ lunch.
Get $20 in PC Optimum points and FREE delivery or pickup on your first 5 orders of $100+ or more.* Use code: SCHOOL20
All your back to school essentials

sale: $2.75 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
5x156.0 g, $0.45/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Yoplait
448 g, $0.89/100g
sale: $2.47, formerly: $3.00
SAVE $0.53
Kelloggs
384 g, $0.64/100g

$3.00 Member Price
, formerly: $3.99 Non-Members
Schneiders
75 g, $5.32/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Christie
156 g, $2.24/100g
Save on easy comfort foods for campus and dorm life.

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Plus tax
President's Choice
220 g, $1.59/100g

sale: $6.99, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
McCain
600 g, $1.42/100g
sale: $12.50, formerly: $13.99
SAVE $1.49
Starbucks
10 ea, $1.25/1ea

sale: $6.50, formerly: $7.00
SAVE $0.50
Plus tax
Bubly Sparkling Water
12x355.0 ml, $0.15/100ml
PC Optimum Offer

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Kraft
200 g, $0.63/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Lay's
220 g, $2.04/100g
PC Optimum Offer

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Cheetos
260 g, $1.92/100g
sale: $3.00 MIN 3
, formerly: $3.99
Plus tax
Nature Valley
175 g, $2.28/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Lipton
61 g, $3.28/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
350 g, $1.43/100g

sale: $6.47, formerly: $6.99
SAVE $0.52
Oikos
650 g, $1.00/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Tostitos
295 g, $1.69/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.47, formerly: $6.99
SAVE $0.52
Oikos
650 g, $1.00/100g
sale: $4.50, formerly: $5.50
SAVE $1.00
Plus tax
The Snack Factory
200 g, $2.25/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Ruffles
200 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

sale: $5.50, formerly: $5.99
SAVE $0.49
International Delight
946 ml, $0.58/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.50
Christie
150 g, $2.33/100g

sale: $2.75 MIN 2
, formerly: $3.49
Plus tax
President's Choice
5x172.0 g, $0.41/100g

sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Frito-lay
448 g, $2.23/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Christie
258 g, $1.74/100g

sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Frito-lay
428 g, $2.33/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Yoplait
448 g, $0.89/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.99
Yoplait
448 g, $0.89/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $3.75
SAVE $0.25
Plus tax
Leclerc
140 g, $2.50/100g