Deli
Deli
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Deli Meat

sale: $3.50, formerly: $4.29
SAVE $0.79
Prepared in CanadaPresident's Choice
Oven-Roasted Turkey Breast (Thin Sliced)
$35.00/1kg $15.88/1lb
PC Optimum Offer

$5.00
Prepared in CanadaZiggy's
Extra Lean Smoked Turkey, Fixed Weight
200 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $7.50, formerly: $8.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Free From Oven-Roasted Turkey Breast Slices
175 g, $42.86/1kg $4.29/100g
PC Optimum Offer
Deli Cheese
sale: $18.00, formerly: $19.49
SAVE $1.49
SponsoredBalderson
2 Year Aged Cheddar Cheese
500 g, $3.60/100g

sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Prepared in CanadaBoursin
Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
150 g, $3.00/100g

sale: $4.00, formerly: $5.29
SAVE $1.29
Prepared in CanadaBabybel
Original Cheese Snacks 6P
120 g, $3.33/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Double Cream Brie Cheese
200 g, $3.00/100g

sale: $5.00, formerly: $6.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaSaputo
Shredded Parmesan Cheese, Very Fine Shred
140 g, $3.57/100g
sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
SponsoredThe Laughing Cow
Smoked Spreadable Cheese 8P
133 g, $2.26/100g

sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaBalderson
Extra Old Cheddar Cheese
250 g, $2.40/100g
sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
SponsoredThe Laughing Cow
Original Spreadable Cheese 8P
133 g, $2.26/100g

sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Prepared in CanadaBoursin
Shallot & Chives Spreadable Cheese
150 g, $3.00/100g
sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
SponsoredThe Laughing Cow
Jalapeno Spreadable Cheese 8P
133 g, $2.26/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
SponsoredThe Laughing Cow
Cheese Dippers Original 4P
140 g, $2.14/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Swiss Cheese Block
250 g, $2.40/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Prepared in CanadaThe Laughing Cow
Light Spreadable Cheese 8P
133 g, $2.26/100g

sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaBalderson
White Old Cheddar Cheese
250 g, $2.40/100g

sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaBalderson
Old Cheddar Cheese
280 g, $2.14/100g
sale: $4.00, formerly: $5.79
SAVE $1.79
President
Rondelé Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
125 g, $3.20/100g

sale: $12.00, formerly: $14.99
SAVE $2.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Double Cream Brie Cheese
450 g, $2.67/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Gouda Cheese
250 g, $2.40/100g
Party Trays
sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Plus tax
Mini Cheese and Pepperoni Tray
340 g, $20.59/1kg $2.06/100g
$23.00 Member Price
, formerly: $24.00 Non-Members
Plus tax
Hormel
Deli Tray with Pepperoni and Genoa Salami
850 g, $2.82/100g





















































































































