
Entertaining Platters
Freshly prepared platters for effortless hosting
Get party ready for birthdays, milestones and more.

Freshly prepared platters for effortless hosting

For birthdays or just because, we've got the cake

Find everything you need to get guests grazing

Crowd-pleasing cakes, pies, ice cream, squares, and more
sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Plus tax
340 g, $20.59/1kg $2.06/100g
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
Tomo
16 ea, $0.13/1ea
Out of Stock
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
Tomo
1 ea, $1.30/1ea
Out of Stock
sale: $1.70, formerly: $2.50
SAVE $0.80
Plus tax
Tomo
1 ea, $1.70/1ea
Out of Stock

sale: $2.49, formerly: $3.00
SAVE $0.51
President's Choice
185 g, $1.35/100g
sale: $1.70, formerly: $2.50
SAVE $0.80
Plus tax
Tomo
1 ea, $1.70/1ea
Out of Stock
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
Tomo
1 ea, $2.00/1ea
Out of Stock
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
1 ea, $3.00/1ea
Out of Stock

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Farmer's Market
798 g, $1.00/100g
sale: $1.30, formerly: $2.00
SAVE $0.70
Plus tax
1 ea, $1.30/1ea

sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Lesley Stowe's
150 g, $4.67/100g
sale: $2.00, formerly: $3.00
SAVE $1.00
Plus tax
Unique
8x1.0 ea, $0.25/1ea
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Tomo
1 ea, $3.00/1ea
Out of Stock
sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
Kraft
1 l, $0.50/100ml

sale: $4.50, formerly: $7.49
SAVE $2.99
Boursin
150 g, $3.00/100g

$5.44
Plus tax
Ben & Jerry's
473 ml, $1.15/100ml
1,000 PC Optimum Points