
Entertaining Platters
Freshly prepared platters for effortless hosting

sale: $18.00, formerly: $19.49
SAVE $1.49
Balderson
500 g, $3.60/100g

sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
President's Choice
200 g, $3.00/100g
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
President's Choice
375 ml, $1.86/100ml

sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
President's Choice
140 g, $4.29/100g

sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Pillers
375 g, $18.67/1kg $1.87/100g
$20.00
Plus tax
President's Choice
1 ea, $20.00/1ea
Low Stock
sale: $3.00, formerly: $3.79
SAVE $0.79
Kelloggs
260 g, $1.15/100g

$6.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
President's Choice
454 g, $1.65/100g

sale: $10.00, formerly: $13.29
SAVE $3.29
Castello
425 g, $2.35/100g