
Entertaining Platters
Freshly prepared platters for effortless hosting

sale: $3.50, formerly: $4.20
SAVE $0.70
President's Choice
$35.00/1kg $15.88/1lb

sale: $14.00, formerly: $15.49
SAVE $1.49
Balderson
280 g, $5.00/100g
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
President's Choice
375 ml, $1.86/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Christie
180 g, $1.10/100g

sale: $15.00, formerly: $16.49
SAVE $1.49
Balderson
280 g, $5.36/100g

sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Castello
200 g, $3.25/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Lesley Stowe's
150 g, $5.00/100g

sale: $11.00, formerly: $11.99
SAVE $0.99
San Daniele
200 g, $5.50/100g