
Entertaining Platters
Freshly prepared platters for effortless hosting

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
200 g, $1.40/100g
sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Christie
200 g, $0.99/100g

sale: $2.79, formerly: $3.49
SAVE $0.70
Dare
180 g, $1.55/100g

sale: $1.98, formerly: $2.50
SAVE $0.52
Christie
180 g, $1.10/100g

$7.00 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Lesley Stowe's
150 g, $5.00/100g

sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
Mastro
125 g, $4.40/100g

sale: $6.50, formerly: $7.49
SAVE $0.99
Castello
200 g, $3.25/100g
sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Christie
200 g, $0.99/100g

sale: $12.00, formerly: $14.99
SAVE $2.99
Saputo
500 g, $2.40/100g

sale: $7.00, formerly: $7.50
SAVE $0.50
Pillers
125 g, $5.60/100g