Sponsored flyer favourites at low prices
Shop popular flyer picks from our sponsors.
Filters

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Greek Yogurt, Plain, 13g protein
650 g, $1.00/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Yogurt, Strawberry, 13g protein
650 g, $1.00/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Yogurt, Vanilla, 13g Protein
650 g, $1.00/100g
sale: $3.33, formerly: $3.99
SAVE $0.66
Activia
Expert Yogurt, Pre & Probiotics, Blueberry
100 g, $3.33/100g
sale: $3.33, formerly: $3.99
SAVE $0.66
Activia
Expert Yogurt, Pre & Probiotics, Strawberry
100 g, $3.33/100g
sale: $3.33, formerly: $3.99
SAVE $0.66
Activia
Expert Yogurt, Pre & Probiotics, Cherry
100 g, $3.33/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Blueberry
650 g, $0.51/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Cherry
650 g, $0.51/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Vanilla, Fat Free
650 g, $0.51/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Mango
650 g, $0.51/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Peach
650 g, $0.51/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Plain
650 g, $0.51/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Strawberry
650 g, $0.51/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Vanilla
650 g, $0.51/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Raspberry
650 g, $0.51/100g

sale: $3.33, formerly: $3.69
SAVE $0.36
Activia
Probiotic Yogurt, Lactose Free, Vanilla
650 g, $0.51/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, Lactose Free, 0% M.F.
750 g, $0.87/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, 0% M.F.
750 g, $0.87/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 0% M.F.
750 g, $0.87/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Extra Creamy Greek Yogurt, Plain, 11% M.F.
750 g, $0.87/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, 2% M.F.
750 g, $0.87/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, Blended, 2% M.F.
750 g, $0.87/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Zesty Lemon & Lime, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Strawberry-Raspberry, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Plain, High Protein, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Greek Yogurt, Vanilla, High Protein, Blended, 0% M.F.
650 g, $1.00/100g

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Oikos
Pro High Protein Greek Yogurt, Banana, 13g protein
650 g, $1.00/100g
sale: $7.25, formerly: $8.00
SAVE $0.75
SToK
Cold Brew Coffee, Black, Lightly Sweetened
1.42 l, $0.51/100ml
sale: $7.25, formerly: $8.00
SAVE $0.75
SToK
Cold Brew Coffee, Black, Unsweetened, No Cream
1.42 l, $0.51/100ml
Low Stock
sale: $7.25, formerly: $8.00
SAVE $0.75
SToK
Cold Brew Coffee, Decaffeinated, Black Unsweetened
1.42 l, $0.51/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
IOGO
Nanö Bubbles Mixed Berries Yogurt 1.5%100G
4x100.0 g, $0.75/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
IOGO
Nanö Bubbles Orange Cream Yogurt With Mango Bubbles 1.5%
4x100.0 g, $0.75/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
IOGO
Nanö Mango Yogurt Pouch 2.9%
4x90.0 g, $1.19/100g

sale: $3.75 MIN 2
, formerly: $4.29
IOGO
Nanö Strawberry-Banana Yogurt Pouch 2.9%
4x90.0 g, $1.19/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
siggi's
Banana Skyr Yogurt 2%100G
400 g, $0.75/100g













































