Sponsored flyer favourites at low prices
Shop popular flyer picks from our sponsors.
Filters

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Prepared in Canada
siggi's
Strawberry Skyr Yogurt 2%
400 g, $0.75/100g

sale: $3.00, formerly: $3.75
SAVE $0.75
Prepared in Canada
siggi's
Vanilla Skyr Yogurt 2%
400 g, $0.75/100g
Low Stock

sale: $4.00, formerly: $5.29
SAVE $1.29
Prepared in Canada
Babybel
Original Cheese Snacks 6P
120 g, $3.33/100g
Out of Stock

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Prepared in Canada
The Laughing Cow
Original Spreadable Cheese 8P
133 g, $2.26/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Prepared in Canada
The Laughing Cow
Dill Pickle Spreadable Cheese 8P
133 g, $2.26/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Prepared in Canada
The Laughing Cow
Garlic & Herbs Spreadable Cheese 8P
133 g, $2.26/100g

sale: $3.00, formerly: $4.49
SAVE $1.49
Prepared in Canada
The Laughing Cow
Light Spreadable Cheese 8P
133 g, $2.26/100g
















































