Hot Cereal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.64, formerly: $8.99
SAVE $1.35
Bobs Red Mill
Rolled Oats Old Fashioned Organic
907 g, $0.84/100g
PC Optimum Offer
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Bobs Red Mill
Gluten Free Protein Oats
907 g, $0.94/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.37, formerly: $2.79
SAVE $0.42
Bobs Red Mill
Gluten Free Oatmeal Naturally Flavoured Maple Brown Sugar
61 g, $3.89/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.99, formerly: $6.79
SAVE $0.80
Nature's Path
Organic Creamy Coconut Instant Oatmeal
228 g, $2.63/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove Protein – Overnight Chia Oats Blueberry Muffin
260 g, $2.42/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove Protein - Overnight Chia Oats Maple & Apple
260 g, $2.42/100g
sale: $5.99, formerly: $6.79
SAVE $0.80
Nature's Path
Organic Superseeds & Grains Instant Oatmeal
228 g, $2.63/100g
sale: $2.37, formerly: $2.79
SAVE $0.42
Bobs Red Mill
Gluten Free Oatmeal Apple Cinnamon
67 g, $3.54/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.29, formerly: $5.99
SAVE $0.70
Nature's Path
Organic Blueberry Cinnamon Flax Instant Oatmeal
320 g, $1.65/100g
sale: $5.29, formerly: $5.99
SAVE $0.70
Nature's Path
Organic Maple Nut Instant Oatmeal
400 g, $1.32/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Summer Berries Granola
312 g, $2.08/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g



















































































