Granola
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Prana
Granolove – Organic Oatmeal Cookie Crunch Granola
300 g, $2.10/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Red Berries Granola
325 g, $1.84/100g
Low Stock

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Prana
Granolove – Mixed berry crunch
300 g, $2.10/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Coconut Granola
325 g, $1.84/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Coconut & Cashew Butter Granola
312 g, $2.08/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Nature's Path
Organic Strawberry Cheesecake Gluten Free Granola
284 g, $2.11/100g

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Prana
Granolove – Maple Spice Crunch Organic Granola
300 g, $2.10/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Hazelnut Butter Granola
300 g, $2.00/100g

sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Fourmi Bionique
Grand Granola Granola Cereals Aphrodisia
283 g, $1.94/100g

sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Yumi Organics
Overnight Oats, Blueberry Vanilla
250 g, $2.60/100g

sale: $9.49, formerly: $10.49
SAVE $1.00
One Degree
Protein Granola Sprouted Coconut Cacao
283 g, $3.35/100g

sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Plus tax
Yumi Organics
Overnight Oats Starter Kit
200 g, $4.25/100g

sale: $18.99, formerly: $21.99
SAVE $3.00
Terra Breads
Original Granola
800 g, $2.37/100g

sale: $9.49, formerly: $10.49
SAVE $1.00
One Degree
Protein Granola Sprouted Cinnamon Raisin
283 g, $3.35/100g

sale: $6.49, formerly: $7.49
SAVE $1.00
Yumi Organics
Overnight Oats, Dark Choco
250 g, $2.60/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































