Filters
Baking Essentials
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.30, formerly: $7.00
SAVE $0.70
President's Choice
Gluten Free Pancake Mix
400 g, $1.58/100g
sale: $7.19, formerly: $7.99
SAVE $0.80
Bobs Red Mill
Baking Flour, Gluten Free
624 g, $1.15/100g
PC Optimum Offer
sale: $9.89, formerly: $10.99
SAVE $1.10
PC Organics
Organic Cocoa Powder
224 g, $4.42/100g
sale: $5.94, formerly: $6.99
SAVE $1.05
Bobs Red Mill
Textured Vegetable Protein
340 g, $1.75/100g
PC Optimum Offer
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Betty Crocker
Cookie Mix, Chocolate Chip, 22 Servings
496 g, $0.91/100g
sale: $6.79, formerly: $7.79
SAVE $1.00
Splenda
No Calorie Single-Serve Sweetener Packets
100 g, $6.79/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Betty Crocker
Reese's Brownies Mix with Peanut Butter Chips
453 g, $0.99/100g
sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Betty Crocker
Red Velvet Cupcake Mix, Frosting Included
465 g, $0.97/100g
sale: $7.64, formerly: $8.99
SAVE $1.35
Bobs Red Mill
Gluten Free Pancake Mix
680 g, $1.12/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.30, formerly: $7.00
SAVE $0.70
PC Organics
Organic Whole Raw Cashews
200 g, $3.15/100g
sale: $7.00, formerly: $7.99
SAVE $0.99
Kraft
Baker's Premium 70% Dark Chocolate Baking Bar
170 g, $4.12/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































