Medical Supplies & Equipment
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$114.99
Plus tax
Life Brand
Men's Unscented Minoxidil Foam 5% Hair Regrowth Treatment
180 g, $63.88/100g
Low Stock
$64.99
Plus tax
Life Brand
Women's Unscented Minoxidil Foam 5% Hair Regrowth Treatment
120 g, $54.16/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g






































































































