Knife Sets
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $21.00, formerly: $24.00
SAVE $3.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro Steak Knives 4-Piece Set
4 ea, $5.25/1ea
sale: $19.00, formerly: $20.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro Paring and Chef's Knife 2-Piece Set
2 ea, $9.50/1ea
sale: $24.00, formerly: $28.00
SAVE $4.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro Paring, Utility, Bread, and Chef's Knife 4-Piece Set
4 ea, $6.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Prepared in CanadaPC Blue Menu
Minced Turkey
454 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g








































































