Paring & Peeling Knives
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00, formerly: $7.00
SAVE $1.00
Plus tax
President's Choice
Precision Pro Paring Knife
1 ea, $6.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g






































































