Men's Razor's & Refills
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Sensitive Men’s Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.33/1ea
sale: $14.49, formerly: $18.99
SAVE $4.50
Plus tax
Gillette
Shaving Razor for Men, 1 Razor Handle, 2 Blade Refills
1 ea, $14.49/1ea
Low Stock
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Men’s Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.33/1ea
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
Gillette
Fusion5 Proshield Men'S Razor, Handle And 2 Blade Refills
1 ea, $14.39/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
Gillette
ProGlide Power Razor for Men, Power Handle, 1 Refill
1 ea, $14.39/1ea
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Gillette
Sensitive Men's Disposable Razor, 12 Razors
12 ea, $1.67/1ea
sale: $16.49, formerly: $20.99
SAVE $4.50
Plus tax
Gillette
Sensor3 Sensitive Men'S Disposable Razor, 8 Razors
8 ea, $2.06/1ea
sale: $20.79, formerly: $25.99
SAVE $5.20
Plus tax
Gillette
Labs with Exfoliating Bar Razor Handle, 1 Refill, 1 Stand
1 ea, $20.79/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g















































































































