Men's Razor's & Refills
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.99, formerly: $23.49
SAVE $3.50
Plus tax
Schick
Wilkinson Sword Double Edge Men’s Safety Razor, 1 Handle and 5 Refills
6 ea, $3.33/1ea
sale: $10.61, formerly: $12.49
SAVE $1.88
Plus tax
Bulldog
Original Razor Refills - 4 count
4 ea, $2.65/1ea
sale: $23.99, formerly: $29.99
SAVE $6.00
Plus tax
Gillette
Shaving Razor for Men, 1 Razor Handle, 2 Razor Blade Refills and 1 Sensitive Shaving Gel, 7oz
1 ea, $23.99/1ea
sale: $18.39, formerly: $21.99
SAVE $3.60
Plus tax
Gillette
5 Men's Disposable Razors, 4 Count
4 ea, $4.60/1ea
sale: $22.39, formerly: $27.99
SAVE $5.60
Plus tax
Gillette
Intimate Pubic Hair Razor for Men, Men’s Pubic Razor for Manscaping, Gentle and Easy to Use, Designed For Pubic Hair, 1 Razor Handle, 2 Razor Blade Refills
1 ea, $22.39/1ea
sale: $22.99, formerly: $30.99
SAVE $8.00
Plus tax
Wilkinson Sword
Classic Straight Razor, with 5 Razor Blades
1 ea, $22.99/1ea
Low Stock
Low Stock
$26.99
Plus tax
Gillette
Official Raptors Licensed Razor for Men, 1 Handle, 1 Blade Refill,
1 ea, $26.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g








































































































