Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00, formerly: $6.49
SAVE $0.49
Plus tax
Prigat
Kosher Roasted Pumpkin Seeds, Salted
200 g, $3.00/100g
sale: $7.79, formerly: $9.49
SAVE $1.70
Beigel and Beigel Design
Kosher Beigel & Beigel Crackers, Sour Cream & Onion
300 g, $2.60/100g
sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Manischewitz
Kosher Tam Tams, Everything
272 g, $2.39/100g
Low Stock
sale: $4.49, formerly: $4.79
SAVE $0.30
Plus tax
Snappy Snax
Kosher Tortilla Chips, BBQ
255 g, $1.76/100g
sale: $7.79, formerly: $8.29
SAVE $0.50
Absolute
Kosher Gluten Free Crackers, Original
125 g, $6.23/100g
Low Stock
sale: $2.29, formerly: $3.00
SAVE $0.71
Plus tax
Beigel and Beigel Design
Kosher Pretzel Super Sticks
150 g, $1.53/100g
sale: $12.99, formerly: $17.99
SAVE $5.00
Plus tax
Osem
Kosher Bissli, Falafel
12x35.0 g, $3.09/100g
Low Stock
sale: $5.29, formerly: $5.49
SAVE $0.20
Shibolim
Kosher Whole Wheat Knockers Everything
170 g, $3.11/100g
Low Stock
sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Shibolim
Kosher Crisp Snax, Whole Wheat Sesame
170 g, $3.23/100g
Out of Stock
sale: $17.49, formerly: $18.29
SAVE $0.80
Macabee
Kosher Mini Pizza Bagels Mozzarella Cheese & Seasoned Sauce 24 Mini Pizza Bagels
567 g, $3.08/100g
sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Manischewitz
Kosher Tam Tams Snack Crackers, Onion
272 g, $2.39/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g














































































































