Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.79, formerly: $11.99
SAVE $5.20
Manischewitz
Kosher Gluten-Free Crackers
227 g, $2.99/100g
Low Stock
sale: $7.29, formerly: $7.79
SAVE $0.50
Blooms
Kosher Alef Beis Cookie Squares
340 g, $2.14/100g
Low Stock
sale: $11.79, formerly: $13.99
SAVE $2.20
Manischewitz
Kosher Gluten-Free Matzo
284 g, $4.15/100g
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g


































































































