Batteries
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$13.00
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Long Life Alkaline Batteries, C
8 ea, $1.63/1ea
Out of Stock
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax, eco fees apply
President's Choice
Watch Batteries 23A -2pk
1 ea, $3.50/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

































































