Ready to Eat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.49, formerly: $10.99
SAVE $1.50
Terra Breads
Original Granola
340 g, $2.79/100g

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Honey Os Cereal No Sugar
280 g, $2.86/100g
sale: $5.99, formerly: $6.79
SAVE $0.80
Nature's Path
Organic Cacao Superfood Instant Oatmeal
210 g, $2.85/100g
sale: $5.99, formerly: $6.79
SAVE $0.80
Nature's Path
Organic Cinnamon Pumpkin Seed Instant Oatmeal
228 g, $2.63/100g
Low Stock
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
Nature's Path
Organic Dark Chocolate & Peanut Butter Granola
325 g, $1.84/100g
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Flax Plus Multibran Flakes Cereal
375 g, $1.41/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Honey Almond Granola
312 g, $2.08/100g
Low Stock
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Cinnamon Cereal
300 g, $1.76/100g

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Rainbow Hoops Cereal No Sugar
280 g, $2.86/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g






















































































