Ready to Eat
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Cinnamon Crisps Cereal No Sugar
280 g, $28.57/100g

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Chocolate Puffs Cereal No Sugar
280 g, $2.86/100g

sale: $8.00, formerly: $9.49
SAVE $1.49
Farm Girl
Honey Os Cereal No Sugar
280 g, $2.86/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Choco Chimps Cereal
284 g, $1.58/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Leapin' Lemurs Cereal
284 g, $1.58/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove - Overnight Chia Oats Berry Fairy
250 g, $2.52/100g
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Annie's
Organic Cinnamon Crunch Breakfast Cereal, Whole Grain
260 g, $2.31/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove – Overnight Chia Oats Chocolatey dream
250 g, $2.52/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
PC Organics
Organic Ancient Grains Multigrain Cereal
375 g, $1.60/100g
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Vanilla Cereal
300 g, $1.76/100g
sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Annie's
Organic Fruitful O's Breakfast Cereal, Gluten Free and Whole Grain
289 g, $2.08/100g
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Honey'D Corn Flakes Cereal
300 g, $1.76/100g
sale: $5.00 MIN 2
, formerly: $6.00
PC Organics
Organic 7 Reasons® Multigrain Cereal
400 g, $1.50/100g
sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
Nature's Path
Organic Sunrise Crunchy Honey Cereal
300 g, $1.76/100g

sale: $6.29, formerly: $6.99
SAVE $0.70
Prana
Chialove - Overnight Chia Oats Apple Crumble
250 g, $2.52/100g

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
One Degree
Cacao Oat O's Sprouted
227 g, $2.64/100g
Low Stock

sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
One Degree
Cinnamon Oat O's Sprouted
227 g, $2.64/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































