Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
Plus tax
GT's
Strawberry Lemonade Kombucha
480 ml, $0.94/100ml
Low Stock
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Golden Pineapple
480 ml, $0.94/100ml

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Kiju
Apple Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.44/100ml

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Kiju
Mango Orange Fruit Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.44/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
GT's
Synergy The Real Kombucha Mystic Mango
480 ml, $0.94/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
GT's
Synergy The Real Kombucha Gingerade
480 ml, $0.94/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.99
SAVE $1.49
PC Organics
Organic Raspberry Hibiscus Kombucha
473 ml, $0.53/100ml

sale: $22.00 MIN 2
, formerly: $25.99
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Whole Bean Coffee, Three Sisters
454 g, $5.72/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Traditional Medicinals
Peppermint Organic Wrapped Tea Bags
16 ea, $0.39/1ea
sale: $1.99, formerly: $2.29
SAVE $0.30
Plus tax
Thirsty Buddha
Sparkling Coconut Water, Pineapple
330 ml, $0.60/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
GT's
Synergy The Real Kombucha Trilogy
480 ml, $0.94/100ml
sale: $1.99, formerly: $2.29
SAVE $0.30
Thirsty Buddha
Sparkling Coconut Water Peach Mango
330 ml, $0.60/100ml

sale: $22.00 MIN 2
, formerly: $25.99
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, Kick Ass
454 g, $5.72/100g

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Plus tax
Kiju
60% Less Sugar Organic Strawberry Watermelon Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.44/100ml

sale: $2.29, formerly: $2.79
SAVE $0.50
COVE
Zero Sugar Soda, Ice Pop
355 ml, $0.65/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Traditional Medicinals
Spearmint Organic Wrapped Tea Bags
16 ea, $0.39/1ea
sale: $10.99, formerly: $11.99
SAVE $1.00
Lakewood
Organic 100% Juice Blend Cold Pressed Beet
946 ml, $1.16/100ml

sale: $22.00 MIN 2
, formerly: $25.99
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, Grizzly Claw
454 g, $5.72/100g
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Plus tax
Yerba Mate
Yerba Mate Non Sparkling Beverage Enlighten Mint
458 ml, $0.65/100ml

sale: $8.79, formerly: $9.99
SAVE $1.20
Plus tax
Rise Kombucha
Fresh Ginger
1 l, $0.88/100ml

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Kiju
Apple Grape Fruit Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.44/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g























































































































