Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.29, formerly: $5.79
SAVE $0.50
YoFiit
Miylk10 Chickpea & Flaxseed Beverage Unsweetened Cinnamon / Vanilla Flavour
946 ml, $0.56/100ml

sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Filsingers
Sweet Apple Cider Organic
945 ml, $1.00/100ml
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Pukka
Flavoured Herbal Tea Sachets Lemon, Ginger & A Touch Of Manuka Honey Organic
20 ea, $0.42/1ea

sale: $18.99, formerly: $19.75
SAVE $0.76
Organic Traditions
Instant Mushroom Coffee Endurance Fuel
140 g, $13.56/100g
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Pukka
Green Tea Sachets Supreme Matcha Green Organic
20 ea, $0.42/1ea
sale: $8.49, formerly: $9.49
SAVE $1.00
Pukka
Flavoured Herbal Tea Sachets Chamomile, Vanilla & Manuka Honey Organic
20 ea, $0.42/1ea
sale: $8.49, formerly: $9.49
SAVE $1.00
Pukka
Flavoured Herbal Tea Sachets Turmeric, Ginger & Orange Organic
20 ea, $0.42/1ea
Low Stock
sale: $8.00 MIN 2
, formerly: $9.99
Numi
Herbal Teasan Fennel Peppermint Ginger With Cinnamon & Licorice
1 ea, $9.99/1ea
sale: $8.49, formerly: $9.99
SAVE $1.50
Pukka
Flavoured Herbal Tea Sachets Morning Berry Organic
20 ea, $0.42/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































