Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
GT's
Synergy The Real Kombucha Divine Grape
480 ml, $0.94/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
GT's
Synergy The Real Kombucha Trilogy
480 ml, $0.94/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
GT's
Synergy The Real Kombucha Gingerade
480 ml, $0.94/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
GT's
Synergy The Real Kombucha Guava Goddess
480 ml, $0.94/100ml

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Kiju
Apple Grape Fruit Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.44/100ml
sale: $4.50, formerly: $4.79
SAVE $0.29
Plus tax
GT's
Synergy Kombucha Drink Organic & Raw Cosmic Cranberry
480 ml, $0.94/100ml

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Bone Brewhouse
Instant Chicken Bone Broth Naked
16 g, $56.19/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Traditional Medicinals
Hibiscus Organic Wrapped Tea Bags
16 ea, $0.39/1ea

sale: $3.49, formerly: $3.79
SAVE $0.30
Kiju
Pomegranate Cherry Fruit Juice Boxes
4x200.0 ml, $0.44/100ml
sale: $3.29, formerly: $3.79
SAVE $0.50
Silk
Fortified Oat Beverage Original
946 ml, $0.35/100ml
sale: $1.99, formerly: $2.29
SAVE $0.30
Thirsty Buddha
Sparkling Coconut Water, Watermelon
330 ml, $0.60/100ml
sale: $2.50, formerly: $3.99
SAVE $1.49
Plus tax
PC Organics
Organic Mango Turmeric Kombucha
473 ml, $0.53/100ml
Low Stock

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Traditional Medicinals
Roasted Dandelion Root Organic Wrapped Tea Bags
16 ea, $0.39/1ea

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Traditional Medicinals
Nighty Night Extra Valerian Organic Wrapped Tea Bags
16 ea, $0.39/1ea

sale: $8.79, formerly: $9.99
SAVE $1.20
Plus tax
Rise Kombucha
Hibiscus & Rose Hips
1 l, $0.88/100ml
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Traditional Medicinals
Wrapped Tea Bags Organic Dandelion Leaf & Root
16 ea, $0.39/1ea

sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Flow Water
Organic Flavoured Mineral Spring Water Cucumber + Mint
1 l, $0.30/100ml

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Traditional Medicinals
Wrapped Tea Bags Nighty Night Original With Passionflower Organic
16 ea, $0.39/1ea
sale: $1.99, formerly: $2.29
SAVE $0.30
Thirsty Buddha
Sparkling Coconut Water with Lime
330 ml, $0.60/100ml
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.29
Traditional Medicinals
Wrapped Tea Bags Ginger Organic
16 ea, $0.39/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g





















































































































