Allergy & Sinus Medicine
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Plus tax
goodvibes Juice Co
Natural Beverage Sick Day - Juice Co
50 ml, $10.00/100ml
$33.99
Plus tax
Systane
Complete Lubricant Eye Drops All-In-One Dry Relief, 2 pieces
20 ml, $169.95/100ml
Low Stock
sale: $17.50, formerly: $18.99
SAVE $1.49
Plus tax
A Vogel
Sore Throat Spray Cold & Flu
30 ml, $58.33/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $22.25, formerly: $23.99
SAVE $1.74
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu Extra Strength
30 ea, $0.74/1ea
3,000 PC Optimum Points
sale: $16.00, formerly: $16.99
SAVE $0.99
Plus tax
Nature's Way
Sambucus Cold and Flu Care Immune Standardized Elderberry
120 ml, $13.33/100ml
sale: $15.75, formerly: $16.99
SAVE $1.24
Plus tax
A Vogel
Echinaforce Hot Hot Drink, Extra Strength
100 ml, $15.75/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $19.25, formerly: $20.99
SAVE $1.74
Plus tax
A Vogel
Echinaforce
50 ml, $38.50/100ml
3,000 PC Optimum Points
sale: $32.25, formerly: $34.99
SAVE $2.74
Plus tax
A Vogel
Tincture Cold And Flu
100 ml, $32.25/100ml
3,000 PC Optimum Points
sale: $17.75, formerly: $19.99
SAVE $2.24
Plus tax
Nature's Way
Sambucus, Cold and Flu Care Standardized Elderberry Organic 120ml Syrup
120 ml, $14.79/100ml
sale: $33.50, formerly: $34.99
SAVE $1.49
Plus tax
Nature's Way
Cold And Flu Care Sambucus Organic
240 ml, $13.96/100ml
sale: $18.50, formerly: $20.49
SAVE $1.99
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu
120 ea, $0.15/1ea
3,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g
















































































































