Allergy & Sinus
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $23.39, formerly: $25.99
SAVE $2.60
Plus tax
Reactine
Extra Strength Rapid Dissolve Tablets
24 ea, $0.97/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $24.29, formerly: $26.99
SAVE $2.70
Plus tax
Reactine
Regular Strength Allergy Cetirizine Hydrochloride 5 mg Tablets
36 ea, $0.67/1ea
PC Optimum Offer
sale: $13.94, formerly: $15.49
SAVE $1.55
Plus tax
Reactine
Tablets Extra Strength 10 mg
10 ea, $1.39/1ea
PC Optimum Offer
sale: $34.19, formerly: $37.99
SAVE $3.80
Plus tax
Reactine
Extra Strength Allergy Cetirizine Hydrochloride 10 mg Liquid Gel Capsules
40 ea, $0.85/1ea
PC Optimum Offer
sale: $19.29, formerly: $22.50
SAVE $3.21
Plus tax
Reactine
Extra Strength Tablets
40 ea, $0.48/1ea
PC Optimum Offer
$16.49
Plus tax
Hydrasense
Complete Eye Drops For Dry Eyes, Preservative Free
10 ml, $164.90/100ml
sale: $5.00, formerly: $5.49
SAVE $0.49
Plus tax
goodvibes Juice Co
Natural Beverage Sick Day - Juice Co
50 ml, $10.00/100ml
$29.49
Plus tax
Hydrasense
Ultra Eye Drops For Dry Eyes - Preservative Free Eye Gel Drops
20 ml, $147.45/100ml
$33.99
Plus tax
Systane
Complete Lubricant Eye Drops All-In-One Dry Relief, 2 pieces
20 ml, $169.95/100ml
Low Stock
sale: $34.19, formerly: $37.99
SAVE $3.80
Plus tax
Reactine
Extra Strength Rapid Dissolve Tablets
48 ea, $0.71/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
Low Stock
sale: $24.29, formerly: $26.99
SAVE $2.70
Plus tax
Reactine
Extra Strength Allergy Cetirizine Hydrochloride 10 mg Liquid Gel Capsules
25 ea, $0.97/1ea
PC Optimum Offer
sale: $17.50, formerly: $18.99
SAVE $1.49
Plus tax
A Vogel
Sore Throat Spray Cold & Flu
30 ml, $58.33/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock

sale: $50.84, formerly: $56.49
SAVE $5.65
Plus tax
Reactine
Extra Strength Antihistamine Tablets
120 ea, $0.42/1ea
PC Optimum Offer
sale: $30.59, formerly: $33.99
SAVE $3.40
Plus tax
Life Brand
Desloratadine Allergy Control 5 mg 80 Tablets
80 ea, $0.38/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

















































































































