Coughing & Sore Throats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Lemon Mint No Sugar Added Throat Drops, 19 Lozanges
19 ea, $0.21/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Cherry Throat Drops
19 ea, $0.21/1ea
Low Stock
sale: $6.29, formerly: $6.79
SAVE $0.50
Plus tax
Kerr's
Lozenge On A Stick Elderberry Daily Immunity Support
15 ea, $0.42/1ea
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Cherry Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points

sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Jamieson
Zinc Lozenges, Wild Cherry
30 ea, $0.28/1ea

sale: $8.39, formerly: $10.49
SAVE $2.10
Plus tax
Jamieson
Zinc Lozenges, Honey Lemon
30 ea, $0.28/1ea
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Original Extra Strong
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
$7.49
Plus tax
Life Brand
Extra Strength Sore Throat and Nasal Congestion Relief Value Pack
36 ea, $0.21/1ea
Out of Stock
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Lemon Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
sale: $3.09, formerly: $3.29
SAVE $0.20
Plus tax
Fisherman's Friend
Lozenges Citrus Sugar Free
22 ea, $0.14/1ea
300 PC Optimum Points
$11.49
Plus tax
Strepsils
Fast and Effective Relief for Sore Throat, Lozenges, Black Current
36 ea, $0.32/1ea
Low Stock
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Honey Lemon Echinacea, 19 Count Bag
19 ea, $0.21/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Original Herb NSA, 19 Count Bag
19 ea, $0.21/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Original Herb, 17 Count Bag
17 ea, $0.24/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g



















































































































