Antacid Tablets
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $5.99
Plus tax
Sponsored
Tums
Extra Strength Tablets Assorted Fruit
100 ea, $0.06/1ea
sale: $30.49, formerly: $32.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Extra Strength Foamtabs, Acid/Heartburn Relief
120 ea, $0.25/1ea
Low Stock
sale: $30.49, formerly: $32.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Max Relief Chewable Foamtabs Berry Blend
100 ea, $0.30/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $5.99
Plus tax
Tums
Extra Strength Tablets Assorted Berries
100 ea, $0.06/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g


















































































































