Filters
Digestion & Nausea
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $5.99
Plus tax
Tums
Extra Strength Tablets Assorted Berries
100 ea, $0.06/1ea
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $5.99
Plus tax
Tums
Ultra Strength Tablets Assorted Fruit
72 ea, $0.08/1ea

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Plus tax
Pepcid
Famotidine Tablets
25 ea, $0.64/1ea
$10.49
Plus tax
Pepto-Bismol
Caplets | 5 Symptom Stomach Relief | Regular Strength | 24 Caplets
24 ea, $0.44/1ea
sale: $22.99, formerly: $24.99
SAVE $2.00
Plus tax
Metamucil
Fibre Powder | Sugar-Free | Orange Flavour | 72 Servings
425 g, $5.41/100g
Low Stock
$36.99
Plus tax
Restoralax
Powder Laxative, Effective Relief, No Taste, No Grit 45 doses
1 ea, $4.84/100g
Out of Stock
sale: $22.99, formerly: $24.99
SAVE $2.00
Plus tax
Metamucil
Daily Fibre Supplement, Real Sugar, Orange Flavour Psyllium Husk Powder, 72 Servings
861 g, $2.67/100g
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Plus tax
Pedialyte
Electrolyte Drink, Oral Rehydration Solution, Fruit
1 l, $1.10/100ml
Low Stock
sale: $24.99, formerly: $26.99
SAVE $2.00
Plus tax
Metamucil
Daily Fibre Gummies, Orange Flavour, Plant Based Fibre Supplement, 72 Count
72 ea, $0.35/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g




















































































































